Pro clima darbības virziens ir energoefektīvu māju būvniecība un inovatīvu produktu ieviešanu, kas samazina ietekmi uz vidi un cilvēka veselību. Tādēļ mēs atbalstām konkursu par "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2024", lai dalītos ar savu pieredzi un iedrošinātu citus izmantot šo iespēju. Piesakiet savus projektus konkursam, lai visi varētu iepazīties ar labajiem energoefektivitātes piemēriem Latvijas būvniecības nozarē.

SOLITEX ADHERO sistēma

Pašlīmējoša fasādes vēja un aizsarg membrāna, ar līmi membrānas visā platumā.

Slīpiem jumtiem un sienas

Ļauj panākt gaisa necaurlaidību uz koksnes izstrādājumiem un minerālmateriālu pamatnēm, piemēram, uz neapmestu mūra vai betona elementu ar šuvēm. Jumtiem, atbilst arī Vācijas centrālās jumta seguma nozares asociācijas (ZVDH) prasībām attiecībā uz jumta seguma pamatkārtu, un pagaidu segumiem noteiktam laika periodam.

Pagaidu aizsardzība griestiem/grīdām būvniecības laikā

Pateicoties līmei visas membrānas platumā, šī membrāna nodrošina pagaidu aizsardzību starpstāvu grīdu/griestu pārsegumiem daudzstāvu CLT (šķērslaminēta koka) vai koka karkasa ēkās būvniecības laikā.

Renovācija no ārpuses

Ja tiek nomainīti dakstiņi un jumta membrānas, tad ir arī iespēja uzlabot siltumizolāciju un gaisa hermētiskumu atbilstoši pašreizējām prasībām. Priekšrocība, ko sniedz "zem un virs" montāža, ir tā, ka visus darbus var veikt no ārpuses! Iekšējo apšuvumu var saglabāt, un renovācijas laikā iedzīvotājiem nav jāizvācas no mājokļiem, kas bieži vien ir svarīgs kritērijs īres īpašumiem.

Vairāk -> DASATOP

Tescon Vana - 100 gadus ilgu saķeres izturība - unikālākais produkts pasaulē!

Savienojumiem, kas veidoti, uzstādot iekšējos hermētiskos (tvaika izolācijas) un ārējos vēja necaurlaidīgos slāņus (jumta un fasādes membrānas), ir jānodrošina uzticamību un ilgtermiņa noturību. Pat nelielas noplūdes hermētiskajā slānī, kas veidojas membrānu pārlaidumu vietās, var radīt nopietnas sekas energoefektivitātei, iekštelpu kvalitātei un iespējamajiem mitruma bojājumiem konstrukcijās.

SOLITEX ADHERO - unikāla pašlīmējošo membrānu sistēmaSOLITEX ADHERO VISTO - caurspīdīga pašlīmējošo membrānu sistēma

SOLITEX FRONTA QUATTRO FB - Ugunsdroša sienu apšuvuma membrāna apšuvumam ar atvērtām šuvēm

Orcon f Plastmasa ir pārāk vērtīga, lai to izmantotu tikai vienu reizi.


Lejupielādei pieejami CAD un DXF risinājumu faili


INTELLO sistēma

Augstas aizsardzības tvaika izolācijas membrāna maksimālai konstrukciju aizsardzībai pret bojājumiem un pelējumu. Lietojama konstrukciju iekšpusē ruļļveida un lokšņu siltumizolācijas materiālu norobežošanai.


SOLI­TEX MENTO sistēma

Trīskārša vai četrkārša hidroizolācijas membrāna ar īpaši augstu difūzijas atvērtību, lietojama uz veidņu konstrukcijām, MDF plāksnēm, kokšķiedras plāksnēm un visa veida siltumizolācijas materiāliem.

Ēku renovācija

Vienkārši realizējama un ilgstoši droša. Katrai vajadzībai piemērots risinājums.

100 gadu saķere

Nemainīgs hermētiskums ar pro clima! Saķere pierādīta uz visu materiāla mūžu.


Sistēmas garantija

Mēs Jūs neatstāsim bez atbalsta.  Šeit lasiet par to, cik plaša ir pro clima sistēmas garantija visļaunāko scenāriju gadījumos. 

Perfekta siltumizolācija

Kas jāņem vērā, lai siltumizolācijas slānis darbotos efektīvi un kā novērst iespējamus konstrukciju bojājumus vai pelējuma veidošanos vislabākajā iespējamā veidā?