Jaunums - Online semināri


Renovācija no ārpuses

Ja tiek nomainīti dakstiņi un jumta membrānas, tad ir arī iespēja uzlabot siltumizolāciju un gaisa hermētiskumu atbilstoši pašreizējām prasībām. Priekšrocība, ko sniedz "zem un virs" montāža, ir tā, ka visus darbus var veikt no ārpuses! Iekšējo apšuvumu var saglabāt, un renovācijas laikā iedzīvotājiem nav jāizvācas no mājokļiem, kas bieži vien ir svarīgs kritērijs īres īpašumiem.

Vairāk -> DASATOP

Koka augstceltne kļūst patiešām zila: ROOTS Hamburgā jeb: "Cik tas ir forši?""

ROOTS ir Vācijas augstākā koka daudzstāvu ēka, eleganta, silta un ar raksturu. Tā raksturo 65 metrus augsto projektu, kas patlaban tiek būvēts Hamburgas Hafencity un kurā ar laiku tiks izvietoti 128 dzīvokļi. Lai koka milzenis būvniecības laikā būtu ne tikai silts un elegants, bet arī drošs un sauss, protams, tiek izmantoti pro clima produkti.

Pēc tam, kad konkurentu produkcija "atvadījās" no Hamburgas projekta vēja un laikapstākļiem un burtiski aizpeldēja prom, mūsu SOLITEX ADHERO 3000 beidzot tika izmantots un ātri parādīja, kā tas patiešām darbojas.

Pret krusu izturīgs jumts ar pro clima jumta membrānām

SOLITEX ADHERO - unikāla pašlīmējošo membrānu sistēmaSOLITEX ADHERO VISTO - caurspīdīga pašlīmējošo membrānu sistēma

SOLITEX FRONTA QUATTRO FB - Ugunsdroša sienu apšuvuma membrāna apšuvumam ar atvērtām šuvēm

Plastmasa ir pārāk vērtīga, lai to izmantotu tikai vienu reizi.


Lejupielādei pieejami CAD un DXF risinājumu faili


INTELLO sistēma

Augstas aizsardzības tvaika izolācijas membrāna maksimālai konstrukciju aizsardzībai pret bojājumiem un pelējumu. Lietojama konstrukciju iekšpusē ruļļveida un lokšņu siltumizolācijas materiālu norobežošanai.


SOLI­TEX MENTO sistēma

Trīskārša vai četrkārša hidroizolācijas membrāna ar īpaši augstu difūzijas atvērtību, lietojama uz veidņu konstrukcijām, MDF plāksnēm, kokšķiedras plāksnēm un visa veida siltumizolācijas materiāliem.

Ēku renovācija

Vienkārši realizējama un ilgstoši droša. Katrai vajadzībai piemērots risinājums.

100 gadu saķere

Nemainīgs hermētiskums ar pro clima! Saķere pierādīta uz visu materiāla mūžu.


Sistēmas garantija

Mēs Jūs neatstāsim bez atbalsta.  Šeit lasiet par to, cik plaša ir pro clima sistēmas garantija visļaunāko scenāriju gadījumos. 

Perfekta siltumizolācija

Kas jāņem vērā, lai siltumizolācijas slānis darbotos efektīvi un kā novērst iespējamus konstrukciju bojājumus vai pelējuma veidošanos vislabākajā iespējamā veidā?
 

 

 
 

 

 

 
        

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.