Plastmasa ir pārāk vērtīga, lai to izmantotu tikai vienu reizi.

Skatoties uz mūsu jauno līmes iepakojumu, jūs to nevarat pateikt, bet iespējams, ka iepriekš esat ēdis jogurtu vai dzēris bezalkoholisko dzērienu no šī iepakojuma daļām! Galu galā mūsu jaunās melnās caurulītes ir izgatavotas no 100 % otrreizēji pārstrādātiem materiāliem. Precīzāk, izlietotā plastmasa, kas tika pārstrādāta kā iepakojuma atkritumi vai izmantojot vienreizlietojamo pudeļu depozīta sistēmu, tagad kalpo kā izejviela augstas kvalitātes plastmasas ražošanai. No šīs plastmasas tiek ražotas jaunās caurules mūsu ORCON F, ORCON CLASSIC un ECO COLL līmes. Iegādājoties kādu no šiem produktiem, jūs ne tikai izvēlaties kvalitatīvu līmi, bet arī aktīvi atbalstāt otrreizējo pārstrādi.


Iepakojums ir zaļš. Krāsa ir melna.

No šī brīža šos trīs populārākos pro clima līmes - ORCON F, ORCON CLASSIC un ECO COLL - turpmāk atradīsiet tikai melnās tūbiņās, kas izgatavotas no 100% pārstrādātas plastmasas. Tas nerada nekādu atšķirību jums, bet rada lielu atšķirību videi!

Katru gadu par 14 tonnām mazāk saražotās plastmasas.

Rezultātā šī pāreja uz jaunu plastmasu katru gadu mūsu apkārtējai videi ietaupīs 14 tonnas no jauna saražotas plastmasas. Konkrēti tas nozīmē:

- Mazāku enerģijas patēriņu ražošanai - Ievērojami samazinātu fosilo izejvielu izmantošanu - Īsāku transportēšanas attālumu (jo pārstrādātās izejvielas var iegūt tuvu ražošanas vietai) - Atbalstu tā dēvētajai aprites ekonomikai.

Šis ir tikai viens no daudzajiem pasākumiem, lai taupītu enerģiju un resursus.

Ikviens, kurš pazīst pro clima, zina, ka mēs pastāvīgi cenšamies uzlabot savus produktus - arī attiecībā uz to ekoloģisko ietekmi. Mēs jau esam pārtraukuši izmantot plastmasas iepakojumu un vairumā gadījumu saviem produktiem pievienojām uzstādīšanas instrukcijas. Turklāt pro clima līmes un līmlentes izstrādājumi tiek iepakoti gandrīz tikai neitrālās brūnās kartona kastēs. Mēs arī turpmāk centīsimies šajā ziņā pilnveidoties!