INTELLO® un INTELLO® PLUS  - "Passive house" sertificēta sistēma

Mainīga mitruma tvaika barjeras un gaisa hermetizācijas membrānas.  Augstas efektivitātes pro clima sistēma maksimālai drošībai - pat inženiertehniski konstruktīvi prasīgām konstrukcijām.


Pielietojums

Lietojama kā tvaika un gaisa izolācijas membrāna visās atvērtas difūzijas konstrukcijās, piem., kombinācijā ar (pro clima SOLITEX) jumta membrānu vai kokšķiedras un MDF plāksnēm. No būvniecības fizikas viedokļa sarežģītām konstrukcijām, kas garantētu augstu būvniecībā radītu bojājumu izslēgšanas potenciālu - kā piemēram, difūzijai slēgtajos plakanajos vai metāla jumtos un zaļajos jumtos. Lietojama arī ekstrēmu klimatisko apstākļu zonās, t.i. augstu kalnos. Detalizētāku informāciju lasiet Pētījums "Berechnung des Bauschadensfreiheitspotenzials von Wärmedämmkonstruktionen"


Iegādāties

Priekšrocības

 • Pateicoties inteliģentai, mainīga mitruma difūzijas adaptācijai, vislabākā iespējamā aizsardzība siltinātām konstrukcijām
  ar faktora variāciju vairāk kā 100
 • sd-vērtības no 0.25 līdz pat vairāk kā 25 m

 • g-vērtības no 1.25 līdz vairāk kā 125 MN·s/g

 • ūdens tvaiku permanence no 13.12 līdz mazāk nekā 0,13 US perms

 • Augsta līmeņa aizsardzība pret kondensāta veidošanos ziemā, nodrošina izžūšanu vasarā.
 • Kombinējama ar šķiedrveida siltumizolācijas metariāliem

 • Viegli iestrādājama: dimensionāli stabila, neirst un plīsumi neiet tālāk
 • 2012.gada aprīlī ieguvusi Vācijas produktu testēšanas zīmola "Stiftung Warentest" uzvarētāja balvu.

 • Pārbaudīts uz kaitīgo vielu klātesamību

 • 2017.gada okrtobrī Intello sistēma sertificēta Passivhaus institūtā,  ierindota augstākajā efektivitātes klasē phA

Atzinumi un sastāvs

INTELLO un INTELLO PLUS sastāv no speciālas membrānas, kas izgatavota  no poliuretāna kopolimēra, flīsa audums un armatūras šķiedra izgatavoti no polipropilēna. 

Tas veicina vieglu materiāla otrreizēju pārstrādi. 

Membrānas ir pārbaudītas:

 • uz emisijām atbilstoši Vācijas Jumiķu asociācijas AgBB izvērtējuma shēmai.
 • atbilstoši Standarta EN 13984 prasībām.

Tās ir marķētas ar CE marķējumu un ieguvušas BBA un NSAI sertifikātus.

Kopš 2017.gada oktobra oficiāli saņemts arī PASSIVHAUS Institūta sertifikāts.


Iegādāties

Oficiāli sertificēta drošība, kvalitāte un piemērotība

 • Neatkarīgi apstiprināta ilgtspējība
 • Universāls pielietojums: jumti, sienas, griesti 
 • Uzticama darbība un kvalitāte, kuru uzrauga trešās puses institūcija 
 • Vācijas pilsētas Kassel universitātes neatkarīga testa ietvaros Tescon Vana tiek sertificēts ar 100 gadu funkcionalitātes un liptspēju. Tās ūdens necaurlaidīgā Solid-akrilāt-līme nodrošina drošu savienojumu kā iekštelpās, tā arā - pat pie mitrām pamatnēm.      

Maksimāla aizsardzība pret konstrukciju bojājumiem un pelējumu

INTELLO darbojas pēc klimata-kontroles membrānu principa: 
flīsa membrānas nodrošina aizsardzību pret mitrumu ziemā, toties molekulārā struktūra kļūst atvērtāka vasarā un veicina garantētu konstrukciju izžūšanu. 


.


Inteliģence neatkarīgi no laika vai sezonas 

INTELLO sistēmas augstās efektivitātes mainīgā difūzijas pretestība garantē iespaidīgu aizsardzību pret konstrukciju bojājumiem,  pat uz tādām prasīgām konstrukcijām, kas ir difūziju necaurlaidošas uz āru - stāvie jumti ar metāla segumu, jumta segumi ar asfalta jumta membrānām, plakanie jumti un zaļie jumti. Tas attiecas arī uz ģeogrāfiskām vietām, kur dominē auksts klimats. 

Sezonālā inteliģence

Ziemā INTELLO samazina vai pārtrauc mitruma vadību jumtos un sienās, tas tiek panākts ar sd-vērtību lielāku par 25 m (vai g-vērtību > 125 MN·s/g) (mitruma vadība mazāka kā 7 g/m² nedēļā).

Vasarā tvaika membrāna ļauj ūdens tvaikiem iztvaikot. Sd-vērtība 0.25 m (vai g-vērtība 1.25 MN·s/g) atbilst mitruma vadībai lielākai par 500 g/m² nedēļā – kas atspoguļo izcilas izžūšanas kapacitāti!

Formula augstai konstrukciju aizsardzībai

Zema mitruma vadība ziemā – augsts izžūšanas līmenis vasarā:  neparedzēts mitrums var izžūt no siltumizolācijas atkal un atkal, tas nozīmē, ka pelējumam nav iespēju izveidoties!

Šī inteliģentā difūzijas pielāgošanās uzvedības forma ir izveidota īpaši spēcīga un atbuilst pro clima uzņēmuma uzticamības filozofija: lai sasniegtu labāko iespējamo kontrukciju aizsardzību pret bojājumiem, izžūšanas rezervei jābūt lielākai nekā lielākais teorētiski iespējamajai mitruma uzņemšanas slodzei!Iegādaties

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.