Filozofija

Pro clima produkcijas izstrādes uzmanības centrā atrodas cilvēks. Svarīgākie uzņēmuma resursi ir darbinieki. Darba laiks ir daļa no dzīves laika. Prieks, ko rada mūsu produkcijas pārdošana, veidojas uz  identifikācijas ar uzņēmuma idejām bāzes un no izpratnes par sava ieguldījuma nozīmi.

Vēsture

1978.gadā šodienas uzņēmuma  "MOLL bauökologische Produkte" GmbH vadītājs , Lotārs Molls (Lothar Moll) izveidoja ekoloģiskās būvniecības konsultatīvo centru, ar to ieliekot pro clima izveides pamatakmeni.

80.gadu sākumā pie konsultatīvā centra papildus pievienojās klāt būvmateriālu tirgotava "Bioloģiskā sala" ("Biologische Insel"), kurā visa starpā tika tirgots tikai ekoloģisks būvmateriālu sortiments. Sākot no 1985.gada tika izstrādātas un tirgotas pirmās konvekcijas aizsargmembrānas un tvaika barjeras zem zīmola B.I. Baupappen  (B.I.Būvkartoni) - (visa starpā ECO COLL dabīgā lateksa līmes un DB+ būvkartons). 1994.gadā ieviešot pro clima zīmolu sākās darbs pie plašākas profesionālas gaisa hermetizācijas sistēmas produktu izstrādes.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.