SOLITEX MENTO® sistēma

Trīskārša vai četrkārša hidroizolācijas membrāna ar īpaši augstu difūzijas atvērtību, lietojama uz veidņu konstrukcijām, MDF plāksnēm, kokšķiedras plāksnēm un visa veida siltumizolācijas materiāliem.

 Priekšrocības

  • Pateicoties membrānas mikrošķiedrai, tai piemīt īpaši augsta nodilumizturība; 
  • Ļoti laba lietusgāžu ūdens necaurlaidība; 
  • Ļoti augsta termostabilitāte; 
  • Pieejama arī ar integrētām divām pašlīmējošām joslām connect tehnoloģijas izpildījumā; 
  • Piemērota kā pagaidu segums un atzīta no Vācijas Centrālās jumtu segumu amatnieku apvienības kā droša pret caurkrišanu caur to.

Atzinības un sastāvs

Aizsarg un nosedzošā SOLITEX MENTO® membrānu sērija flīsa auduma kārta sastāv no polipropilēna mikrošķiedras, pati membrāna sastāv no monolītiskas TEEE.

Membrānas ir izgājušas visus EN 13859-1 testus un ieguvušas CE marķējumu.

Pielietojuma zonas

SOLITEX MENTO sērijas membrānas var tikt izmatotas gan kā apakšējā slāņa, gan kā pamatnes membrānas zem dažādu veidu jumtu segumiem. 
Tās kavē aukstā gaisa piekļuvi caur ēkas konstrukcijām un nodrošina siltumizolācijas optimālu darbību. 
Ar to ārkārtīgi augsto ūdensnecaurlaidības līmeni un stabilitāti, SOLITEX MENTO sērijas membrānas izpilda visas Vācijas Centrālās Jumiķu asociācijas (ZVDH) prasības un tās drīkst arī izmantot kā pagaidu pārklājumu jumtiem. Saskaņā ar Vācijas jumiķu tirgus regulām, tās ir piemērotas kā papildlīdzeklis lietus aizsardzībai, klājot šīs membrānas kā pamatnes zem jumta dakstiņiem, flīzēm ar vienkāršu pārklāšanos. 
Izmantojot SOLITEX MENTO membrānas kā apakšējā slāņa membrānas ar vienkāršu pārklājumu uz koka jumtu segumiem, tās ir piemērotas kā papildlīdzeklis aizsardzībai pret lietu pat ļoti prasīgās konstrukcijās. 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.