DASAPLANO 0,50 connect sistēma

1:1-sanācijas risinājums

Ēkas sanāciju veikt ātri un papildus garantēt augstu drošības potenciālu: to var izdarīt ar DASAPLANO 0,50 connect.
Šī membrāna izveidota speciāli jumtu sanācijām, tā ieklājama pār spārēm un uz tās liekama minerālvate, elastīgās kokšķiedras vai celulozes plāksnes vai kaņepju siltumizolācijas plāksnes.
Pietam mitrumu šī membrāna izvada uz āru caur tās hermētisko, monolītisko, mitrumaktīvo funkcionālās membrānas slāni. Tādējādi tiek nodrošināta optimāla ēkas drošība pret kontrukciju bojājumiem un pelējumu.

Priekšrocības

  • Nedaudz kavējoša mitruma pretestība garantē konstrukciju sausumu 
  • Ātra un droša iestrāde:
    integrētas pašlīmējošās connect-joslas visā membrānas garumā

Atļaujas un sastāvs

Aizsarg un pamatmateriāla flīsa audums. DA­SA­PLA­NO 0,50 connect sastāv no polipropilēna, pati membrāna sastāv no monolītiska polimēru sajaukuma. 
Membrāna pārbaudīta atbilstoši Vācijas DIN EN 13984 normatīva prasībām un tai piešķirts CE-marķējums. Papildus membrānai veikta hermetizācijas pārbaude atbilstoši Vācijas normatīvam  DIN EN 12114.

Paskaidrojums

Parasti esošo konstrukciju hermētiskums neatbilst aktuālākajām prasībām. 
DA­SA­PLA­NO-membrānas kavē no apkurinātām telpām siltā un mitrā gaisa ieplūšanu konstrukcijās un tā rezultātā radītā kondensāta izraisītu konstrukciju bojāšanos.
Šo membrānu gaisa blīvums, kas pārbaudīts saskaņā ar Vācijas DIN EN 12114, garantē arī DIN 4108-7:01-2011 un šobrīd spēkā esošo Eiropas EnEV prasību ievērošanu.

1:1-sanācijas risinājums

Ja jāizveido papildus siltumizolācijas slānis, kura biezums atbilst starpspāru siltumizolācijas biezumam, ventilācijas telpu var pilnībā aizpildīt ar minerāl- vai akmens vati.  
Kā papildus siltumizolācijas slāņa materiālu kombinācijā ar DA­SA­PLA­NO 0,50 connect var izvēlēties jebkuru šķiedrveida siltumizolācijas produktu, piemēram akmensvati, minerālvati, celulozi, kaņepes vai linus.

Virspusē siltumizolācijas slāņa noslēgums veidojams ar difūzijai atvērtu jumta membrānu  (piem., SO­LI­TEX MEN­TO).
Ja strādājot ar 1:1 risinājumu ieplānots izmantot tikai kokšķiedras jumta plāksnes (bez papildus jumta membrānas), var izmantot arī DA­SA­PLA­NO 0,01 connect membrānu.

1:1-risinājums

1 Jumta membrāna, piem. pro clima SOLITEX MENTO
2 Plākšnu veida virsspāru siltumizolācija, piem. kokšķiedras vai celulozes, kaņepju vai minerālvate
3 DASAPLANO 0,50 connect
4 Šķiedrveida starpspāru siltumizolācija
5 Latojums
6 Iekšējā apdare

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.